Już niebawem największe w naszym województwie targi ślubne.

Odbywająca się 29 stycznia w Szczecinie Wielka Gala Ślubna to świetne miejsce do zapoznania się z ofertami wielu usługodawców z różnych branż. Jest to także miejsce do nabawienia się niezłego zawrotu głowy, ale o tym sami się przekonacie. My chcieliśmy udzielić Wam kilku rad jak przygotować się do tych (oraz innych) targów.

10477773_557956334341517_1730734530801761777_o

Zdjęcia pochodzą z fanpage'a : WielkaGalaSlubna

Po pierwsze (tak z przymrużeniem oka) poćwiczcie szybkie odbieranie ulotek! Zostaniecie nimi zbombardowani. Tu pierwsza rada – zabierzcie ze sobą jakąś reklamówkę/torbę na to wszystko 🙂 Pewnie niektóre reklamy otrzymacie po dwa lub więcej razy – ale my jako wystawcy widząc tego dnia kilka tysięcy osób nie jesteśmy w stanie spamiętać komu już coś daliśmy.

Zabierzcie ze sobą długopis – będziecie mogli na ulotkach notować czy np. dany zespół lub fotograf którego ulotkę otrzymaliście ma termin wolny, może będą jakieś inne uwagi warte zanotowania, może postawicie oceny za prezentację/portfolio/wrażenie. Mały notesik też nie zaszkodzi oczywiście.

Przed dniem targów sprawdźcie „plan dnia i rozpiskę stoisk” – może będzie prezentacja zespołu lub salonu sukien ślubnych, który chcecie koniecznie zobaczyć. Poszukajcie też listy wystawców i zanotujcie, kogo odwiedzić chcecie i gdzie go znaleźć. Często wystawcy na swoich Fanpage i stronach informują o fakcie wystawiania się oraz podają lokalizację stoiska.

Nie bójcie się pytać – możecie nawet przygotować krótkie listy czego od przedstawicieli konkretnych branż chcielibyście się dowiedzieć. Pytajcie śmiało o rabaty, może organizujecie ślub w środę – poszczególni wystawcy mogą mieć przygotowane inne opusty cenowe z uwagi na termin uroczystości.

Ogólnie rozpoczynajcie rozmowę od podania terminu Waszego święta – jeżeli dj czy kamerzysta mają zajęty dany dzień to szkoda czasu na dłuższe dialogi.

Po powrocie do domu czas na segregowanie reklam – zachowajcie tych wystawców z których usług może skorzystacie, odrzućcie powtórki i poprzeglądajcie oferty jeszcze raz na spokojnie biorąc pod uwagę notatki sporządzone w trakcie wycieczki.

Ostatnia rada – oczekujcie kolejnych Stargardzkich Targów Ślubnych!

Pozdrawiamy i może do zobaczenia na targach!
Martyna i Rafał

www.martynairafal.pl