Szkoła tańca Alfa-Astra

Marzycie o pięknym weselu z oszałamiającym pierwszym tańcem? Głębokie spojrzenia, romantycznie snująca się z głośników muzyka i krąg ludzi wokół przytulających się nowożeńców tworzy niezwykłą atmosferę. Warto więc ten element doprowadzić do perfekcji. Macie okazję skomponować swój …

Pierwszy taniec
Marzycie o pięknym weselu z oszałamiającym pierwszym tańcem?

Głębokie spojrzenia, romantycznie snująca się z głośników muzyka i krąg ludzi wokół przytulających się nowożeńców tworzy niezwykłą atmosferę. Warto więc ten element doprowadzić do perfekcji. Macie okazję skomponować swój układ pod okiem profesjonalistów!

Szkoła tańca alfa-astra

Szkoła Tańca „Alfa-Astra” pozwala bez zbędnego stresu przeżyć taneczny maraton weselny.

Alfa-Astra oferta

PAKIET ŚLUBNY – zajęcia skierowane do par przedmałżeńskich oraz każdego, kto w krótkim czasie pragnie poznać podstawowe kroki i rytmy wybranych tańców. Dzięki tym zajęciom oswoicie się z parkietem i poznacie figury, które pozwolą odnaleźć się Wam przy każdej muzyce. Zapraszamy na naukę romantycznego walca angielskiego, wirującego walca wiedeńskiego, ekspresyjnego tango oraz tańca miłości – kubańskiej rumby. Choreografię z tych tańców można dopasować do Waszych indywidualnych możliwości. Jeśli umiejętności nowożeńców są bardziej zaawansowane, niezwykłe wrażenie wywrze również energiczna salsa.

LEKCJE INDYWIDUALNE – w zależności od potrzeb, możliwości czasowych oraz terminu uroczystości mamy do wyboru lekcje indywidualne lub zajęcia grupowe.

TANIEC UŻYTKOWY – dobrze jest poznać pewne postawy discofox czy discosamba, a nawet rock and roll. Ułatwi to Wam wspólne przetańczenie całego przyjęcia weselnego, a łatwość w doborze figur doda pewności w tańczeniu z innymi uczestnikami imprezy.  Z oferty mogą również skorzystać świadkowie, rodzice pary młodej, jak i pozostałych gości.

POKAZ TAŃCA – dodatkowo możemy urozmaicić Państwa przyjęcie weselne niezapomnianym pokazem tańca. Do wyboru ogniste, energetyczne tańce latynoamerykański oraz piękne, klasyczne i romantyczne tańce standardowe.

WIECZORY PANIEŃSKIE – niezapomniane, taneczne wieczory w gorących rytmach latynoamerykańskich.

Szkoła Tańca Alfa-Astra kontakt

Szkoła tańca Alfa – Astra
Ul. Kaszubska 19, ul. Piłsudskiego 105 (SCK), 73-110 Stargard

www.alfa-astra.stargard.pl
tel. 605-350-147 lub 605-350-320
e-mail: biuro@alfa-astra.stargard.pl