Hotel Lord

Serdecznie zapraszamy Państwa Młodych wraz z Rodzicami do organizacji wyjątkowej uroczystości przyjęcia weselnego w naszej restauracji.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą - kliknij tutaj

Przedstawiamy Państwu sale weselne

Sala Kryształowa

Elegancka sala wypełniona przepiękną aranżacją kryształowych żyrandoli oraz kryształowych prawie wszystkich dodatków dekoracyjnych. Klimatyzowana z dużym parkietem dla Waszych gości, przeznaczona do 100 osób. Posiada bajkowy ogród z podświetlanymi kaskadami wodnymi i wodną fontanną, spełniający  znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia czy sesji plenerowej. Układ stołów biesiadnych wyznacza wspaniały klimat weselny, znajduję się również bar, który przyszła Para Młoda może wypełnić przeróżnymi alkoholami i poczęstunkiem dla swoich gości.

Sala Bankietowa

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrze w nowoczesnej aranżacji, w której możemy pomieścić do 200 gości. Sala klimatyzowana z aranżacją stołów okrągłych.
Wybór kolorystyki i aranżacji z dostępnych u nas zależy od Państwa , dodatkowo sala jest z możliwością przyciemniania i zmiennej kolorystyki ledowej. Posiada romantyczny ogród wraz z tarasem, świetlnymi altanami ogrodowymi pełniące wspaniałe miejsce na sesje zdjęciowe a także podświetlane oczka i kaskady wodne. Na Sali znajduję się również projektor do wyświetlania przygotowanej przez Państwa prezentacji Waszych zdjęć, filmów do podziękowań.

Nasz ogród – kliknij w obrazek

odwiedź nas na facebooku

Kontakt z nami

Hotel Lord, ul. Łąkowa 6,
73-110 Stargard
www.lord-hotel.pl
Recepcja tel. +48 91 851 15 54, organizacja imprez: 503 072 784, e-mail: wesele@lord-hotel.pl