Wieczór kawalerski

to jedna z tych imprez w życiu, która zostaje w pamięci na długo. Byłem na kilku takich wieczorach (oprócz swojego oczywiście) i każdy praktycznie kończył się tak samo:) Dlatego pozwoliłem sobie przyszły Panie Młody napisać kilka porad, które mógłbyś rozważyć przy okazji Twojego wieczoru.

  • Pamiętaj to jest „Twój Dzień”

Często bywa tak, że to koledzy organizują Ci „wieczór”, a świadek stoi na czele przygotowań. Nie mniej jednak byłoby dobrze, abyś znał choćby zarys ich planów. To jest Twój dzień i nie na wszystko musisz się godzić.

  • Zaproś tylko sprawdzoną ekipę

czyli prawdziwych kumpli,na których zawsze możesz liczyć. Takich, którzy znają Twoje upodobania, a ponadto panują nad sobą i przy dużej dawce promili potrafią się odpowiednio zachować np. w knajpie czy w mieście.

  • Opuść nasze piękne miasto

i to najlepiej na cały weekend. Wiadomo jak jest na drugi dzień. Dlatego myślę, że fajnym pomysłem jest zjeść razem śniadanie lub obiad przy szklance czegoś zimnego i pośmiać się z tego jak było wczoraj:)

  • Rundkę po lokalach zamień na coś ciekawszego

Zamiast włóczyć się po pubach możesz inaczej spędzić swój wieczór. Oczywiście w miarę możliwości. Może to być np. impreza paintballowa, jazda quadami, turniej darta, spływ kajakowy. Pomysłów jest wiele.